Rod pod, tri pod, a może po prostu buzz bary na podpórkach ?

Odpowiedz

Rod pod, tri pod, a może po prostu buzz bary na podpórkach ?

Postprzez bart » wtorek, 10 maja 2011, 08:48

Witam, zastanawiam się nad zakupem tego tymu "sprzętu"....rozpatrywałem to w różnych aspektach...dostępności brzegu, stabilności, wielkości bagarzu itp.
Coraz bardziej jednak skłaniam się w stronę zwykłych buzz barów z podpóreczkami - szybko, lekko, wygodnie...
Jedynie odpada łowienie na pomostach...
Zastanawiam sie jeszcze jakie długie podpóreczki zakupić...Ogólnie fajnie wygldaja buzz bary i podpóreczki z carbonu firmy JRC -carbon-bank-stick-p-819.html?cPath=1_12. Cena może nie najniższa, ale myslę, że troche wytrzymają, chyba, że jestem w błędzie ???
Jakie są wasze doświadczenia, odnośnie tego tematu ??? pozdro bartek
Wielu odjazdów życzę.......C&R
Pozdrawiam Bartosz Czechowski
bart

Re: Rod pod, tri pod, a może po prostu buzz bary na podpórka

Postprzez siwy w » środa, 11 maja 2011, 11:44

to juz zalezy od ciebie ale tak jak piszesz kupujac podpurki ograniczasz sie w pewien sposob nie wszedzie je bedziesz mogl uzyc a cena tych carbonowych jest tak wysoka ze bez problemu kupisz sobie poda ale nieraz podpurki sa potrzebne jak chcemy sie okroic do minimum bo niema dojazdu nad sama wode i musimy nosic sprzet i dlatego dobrze jest miec odie te rzeczy
siwy w

Postprzez wojtek » czwartek, 12 maja 2011, 19:38

Jeśli chcesz się zdecydować na łowienie na podpórkach to polecam te podpórki JRC, miałem je w rękach i muszę stwierdzić, że są bardzo dobrze wykonane oraz są bardzo lekkie. Jednak na twoim miejscu zastanowił bym się nad tripodem. Jest to niestety droższa opcja ale wiesz, że zawsze go dopasujesz do stanowiska na którym będziesz łowił (czasem trafisz na np. kamienny grunt lub latem na wyschniętą glinę i nie dasz rady wbić podpórek). Super wykonanym i funkcjonalnym tripodem jest JRC Euro Pod w zestawie masz buzz bary na trzy i cztery kije, bardzo solidnie wykonane nogi oraz głowicę regulowaną tak samo jak w fishconie. Tutaj możesz go obejrzeć euro-torba-transportowa-p-762.html?cPath=1_12
"wiem że nic nie wiem ale wiem więcej niż ci co myślą że wiedzą wszystko"
wojtek

Postprzez mireus » czwartek, 20 wrz 2012, 11:58

Witam!Miałem podobne rozterki,i wybrałem,,poda" z możliwością używania samych podpórek,jedyne co mnie ogranicza to pomosty i teren skalisty,glina i twardy grunt nie problem,dokupiłem stary ręczny świder stolarski który z gliną i twardą ziemią radzi sobie doskonale.Pozdrowienia z nad Ebro!!!
mireus

Odpowiedz

Powrót do Sprzęt