Zawody Saenger

Zawody Saenger

Postprzez hozel79 » poniedziałek, 1 paź 2012, 17:28

Witam. Swoje pytanie kieruję do Alberta który startował w zawodach. Z wyników podanych na stronie Expert karp wynika że koledzy ze stanowiska 9 mieli bardzo dużą przewagę nad resztą drużyn. Jeśli się nie mylę to Wy mieliście stanowisko obok i znacznie mniej ryb. Czy chłopaki na st. 9 mieli jaką mega super taktykę czy ryba stała tylko w obrębie jednego stanowiska? Czy zawody odbywały się z rzutu czy można było robić wywózki? Czy brań było więcej w nocy czy w dzień? I jeśli mogę prosić o krótką recenzję z przebiegu zawodów nad łowiskiem Nekielka z punktu widzenia osoby łowiącej na zawodach nad tym łowiskiem. Trochę dużo ale chciałbym w przyszłym roku startować na zawodach nad tą wodą i informację od samego uczestnika będą bardzo przydatne. Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.
hozel79

Re: Zawody Saenger

Postprzez Mario2238 » poniedziałek, 1 paź 2012, 21:01

Ja ze swojej strony ci powiem ze 9 zawsze łowi a 10 tez jednym z lepszych stanowisk na łowisku, zawsze są zajęte ale to Albert się wypowie co i jak, ja dzisiaj gadałem ze znajomym co siedział na 44 i mówił że jak przyszła zmiana pogody w ostatnią noc i sie ochłodziło to ryba zeszła na głębszą wode czyli bliżej wysp. Nekielka to specyficzna i chimeryczna woda nie zawsze połowisz, w tym sezonie już wracałem bez brania lub z kilowym linem. Minus tej wody to dużo karpiarzy w weekend.
Mario2238

Postprzez arek2202 » wtorek, 2 paź 2012, 17:28

Mario2238 napisał(a): Minus tej wody to dużo karpiarzy w weekend.

Nietstey, minusów ta woda ma więcej... Począwszy od braku możliwości rezerwacji miejsc, poprzez noszenie klamotów na stanowiskach 29-46, jest też STANOWCZO za dużo stanowisk na tak małej wodzie, nowych (wyższych) cen pozwoleń od przyszłego roku, zakazu połowu na plecionki,brak jakiejkolwiek bazy socjalnej (bieżąca woda), no i z rybkami słysze coraz gorzej, a i moje osobiste wyniki tylko to potwierdzają.
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
arek2202

Postprzez Wymiatacz30 » czwartek, 4 paź 2012, 18:15

Witam, sorka że dopiero teraz odpisuje ale dopiero dzisiaj wróciłem, dzisiaj pojawi się fotorelacja z zawodów. Co do naszego udziału - niestety nie udało nam się połowić ponieważ stanowisko na którym łowiliśmy nr (10) jest najbardziej wcięte i nie mogliśmy się dorzucić zestawami na odległość ponad 140 metrów, a podczas zawodów niedopuszczone było wywożenie zestawów i tylko pozostał rzut, stanowisko nr 9 (które wygrało zawody) jest stanowiskiem najbardziej wysuniętym na wodę i oni mieli najlepszą sytuacje ponieważ mogli wrzucić się w główne koryto, nasze zestawy lądowały mniej więcej na wysokości ich nóg,a co do ich taktyki to nie odpowiem ponieważ nie wiem jak i na co oni łowili, po prostu przechytrzyli wszystkich i wygrali. A co do brań to brania były zarówno w dzień jak i w nocy. :)
Pozdrawiam
Albert Chojnacki
Wymiatacz30

Postprzez MikeLee » piątek, 5 paź 2012, 10:22

Ja Wiem na co łowili:)) Na to co My Albert, ale jak zaczeły im wchodzić w łowisko nie miało znaczenia co podadza na haku zassysały wszystko, bez wyjątku. Ja łowiłem na 47 na 1,5 metrowej wodzie i też tylko dwie ryby pieć brań przez 7dni!!! Amsterdam!!!!!!!
MikeLee

Powrót do Dyskusja