karpWtorek, 26 września 2017 karpImieniny: Cypriana, Justyny, Łucji karpOstatnia aktualizacja: 2017-03-16
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
sztmaniukmerfiu28konopekdugifjkondelos
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 3057019
Ilość odwiedzin dziś: 155
Ilość użytkowników: 784
artykuły
karpiePolskie Eliminacje do WCC 2010.

Zakończyły się pierwsze Polskie Eliminacje do World Carp Classic 2010. zwycięska drużyna która utrzymała prowadzenie do samego końca zawodów oraz wygrała darmowy start w Mistrzostwach Świata WCC to Karol Olejnik i Paweł Kalbarczyk .

Zwycięskie zespoły Polskich Eliminacji do World Carp Classic 2010.

 

1. Karol Olejnik/Paweł Kalbarczyk, stan. 2 - 85,6 kg (20 ryb)

2. Mariusz Zybała/Paweł Konderak, stan. 23 - 74,1 kg (11 ryb)

3. Arkadiusz Zaremba/Łukasz Strycharczyk, stan. 9 - 63,6 kg (8 ryb)

4. Krzysztof Jaśkowski/Andrzej Sosnowski, stan. 18 - 50,6 kg (6 ryby)

5. Andrzej Zapolski/Eugeniusz Smolny, stan. 29 - 37,3 kg (7 ryb)

6. Andrzej Kica/Jerzy Fydryszek, stan. 25 - 36,8 kg (7 ryb)

7. Adam Kubiak/Wojciech Warmuz, stan. 3 - 26,2 kg (6 ryb)

8. Mieczysław Mendyk/Grzegorz Rozmyślak, stan. 12 - 15,9 kg (2 ryby)

9. Ireneusz Borowski/Mariusz Zjawin, stan. 4 - 15,0 kg (3 ryby)

10. Zbigniew Gierczyk/Stefan Danielak, stan. 37 - 14,1 kg (2 ryby)

11. Albert Chojnacki/Arkadiusz Siebert, stan. 30 - 14,0 kg (2 ryby)

12. Krzysztof Brzychcy/Andrzej Kopeć, stan. 26 - 9.7 kg (1 ryba)

13. Artur Lipiec/Marcin Kownacki, stan. 28 - 7,6 kg (1 ryba)

14. Bogusław Goździk / Dariusz Gierek, stan. 27 - 4,4 (1 ryba)

 

Łowca największej ryby okazał się ,Eugeniusz Smolny amur 13,8 kg. oraz Jerzy Fydryszek karp 15,0 kg.

W zawodach panowała bardzo mila atmosfera i bardzo zacięta walka do samego końca. Drugie miejsce Polskich Eliminacji do WCC zajela druzyna CARPSTRONG Paweł Konderak i Mariusz Zybała.Trzecie miejsce Arkadiusz Zareba i Łukasz Strycharczyk Wszystkim zwycięzcą zawodów gratulujemy.

Punktowane były także zgodnie z regulaminem Eliminacji WCC następujące miejsca.

1.Za pierwsza złowiona rybę zawodów.

2.Za największego amura

3.Za największego karpia

4.Za największą sumę złowionych ryb w ciągu jednej doby

5.Za wygranie sektorów punktowane miejsca pierwsze oraz drugie.

6.Wyroznienie dyplomy oraz nagrody otrzymali najmłodsi uczestnicy zawodów.

Fotorelacja zapraszamy.

 

 

Przemysław Mroczek od lewej Burmistrz Pobiedzisk Michal Podsada oraz Krzysztof Brzychcy prezes Pobiedziski Klub Karpiowy.

 

Grupowe zdjecie wszystkich uczestników Polskich Eliminacji do World Carp Classic 2010.

 

Wyróznienie dla gospodarza łowiska.

 

Nagrodzeni dyplomami oraz nagrodami zostali najmłlodsi uczestnicy zawodów.

 

Nagroda za pierwsza ryba zawodów.

 

Nagroda za zajwiekszego karpia Jerzy Fydryszek karp 15,0 kg.

 

Nagroda za najwiekszego amura Eugeniusz Smolny amur 13,8 kg.

 

Nagroda za drugie miejsce w sektorze.

 

Nagroda za pierwsze miejsce w sektorze.

 

Nagroda za drugie miejsce w sektorze.

 

Nagroda za pierwsze miejsce w sektorze.

 

Nagroda za drugie miejsce w sektorze.

 

Nagroda za pierwsze miejsce w sektorze.

 

Nagroda za drugie miejsce w sektorze.

 

Nagroda za pierwsze miejsce w sektorze.

 

Nagroda za drugie miejsce w sektorze.

 

Nagroda za pierwsze miejsce w sektorze.

 

Nagroda za najwieksza liczbe ryb złowionych w ciagu jednej doby.

 

   Trzecie miejsce w ogolniej klasyfikacji Arkadiusz Zaremba/Łukasz Strycharczyk

 

Drugie miejsce w ogolnej klasyfikacji Mariusz Zybała/Paweł Konderak.

Pierwsze miejsce Polskie Eliminacje do World Carp Calassic 2010.Karol Olejnik i Paweł Kalbarczyk.


Zwycięskie zespoły Polskich Eliminacji do World Carp Classic 2010.

 

Dodaj komentarz kliknij.

 

 

CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM