karpWtorek, 26 września 2017 karpImieniny: Cypriana, Justyny, Łucji karpOstatnia aktualizacja: 2017-03-16
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu albert 7300154 mail 501-780-671   albert@carpstrong.eu  
reklama

ostatnio dołączyli
sztmaniukmerfiu28konopekdugifjkondelos
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 3057028
Ilość odwiedzin dziś: 155
Ilość użytkowników: 784
artykuły
karpieV Karpiowe Mistrzostwa Okregu PZW w Poznaniu

Karpiowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Poznaniu

 

Zawody zorganizowane przez Zarząd Okręgu PZW w Poznaniu, Koło PZW Środa

oraz Klub Karpiowy – SAZAN ze Środy Wlkp.

Patronat honorowy nad zawodami objął Burmistrz Środy Wlkp. Pan W. Ziętkowski

W zawodach wzięło udział ogółem 18 drużyn dwuosobowych

Zawody odbyły się od dnia 13 maja godz16.00 i trwały nieprzerwanie do 16 maja godz.11,00

Złowiono ogółem  120 kg karpi, które po zważeniu wróciły z powrotem do wody

( karpie o wadze od 2,0 do 6,0 kg ).

W uroczystości zakończenia uczestniczyli :

- Burmistrz Miasta Środy Pan Wojciech Ziętkowski

- Przedstawicie Zarządu Okręgu w Poznaniu

Ceremonię zamknięcia zawodów prowadził w imieniu Prezesa Okręgu Ryszard Waligóra

Wyniki przedstawił Sędzia Główny zawodów kol. Bogdan Dera.

Wręczenia pucharów, medali, dyplomów i nagród dokonali : Pan Burmistrz,

i Ryszard Waligóra.

Dodatkowo Puchar za największą rybę zawodów  ufundowany przez Pana Burmistrza

otrzymał kol. Dariusz MAZUR z Klubu SAZAN  karp o wadze- 5,470 kg.

Puchar za pierwszą złowioną rybę na zawodach otrzymał kol. Maciej Jóźwiak

z koła PZW ‑JUVENIA Poznań Strzeszynek ( 13.maja godz.20.40 )

Uczestnicy zawodów podziękowali za bardzo dobrą organizację imprezy,

za opiekę i posiłki w trakcie zawodów oraz  za bardzo dobre warunki sanitarne

( był nawet prysznic z ciepłą wodą ). Poprosili aby zawody w przyszłym roku

były też zorganizowane w Środzie.

Na zakończenie głos zabrał Pan Burmistrz, który zapraszał wszystkich uczestników

na rok następny.

Zawody zostały zakończone wspólnym obiadem.

 

Wyniki drużynowe:

 

1 miejsce SAZAN – 2 Środa Wlkp.  38980 pkt.

Karol Oleś i Dariusz Mazur

Kopia   P1020758.JPGKopia   IMG_3428.JPG

 

 

2 miejsce SAZAN – 6 Środa Wlkp.  18960 pkt.

Dariusz Włodarczak i Łukasz Matuszewski

Kopia   P1020786.JPGKopia   IMG_3437.JPG

 

 

3 miejsce SAZAN – 1 Środa Wlkp.  17320 pkt.

Daniel Deska i Daniel Mieloszyński

Kopia   P1020766.JPGKopia   IMG_3372.JPG

 

 

4 miejsce ZNTK – 1 Poznań 8450 pkt.

Marek Gołębiewski i Mieczysław Pietrzak

Kopia   IMG_3414.JPGKopia   IMG_3487.JPG

 

 

5 miejsce SAZAN – 5 Środa Wlkp.  7810 pkt.

Marcin Wrzeszcz i Lucjan Sobczak

Kopia   P1020780.JPGKopia   IMG_3349.JPG

 

 

6 miejsce JUVENIA Poznań  6360 pkt.

Tadeusz Biegalski i Maciej Jóźwiak

Kopia   DSCF0024.jpgKopia   IMG_3429.JPG

 

 

7 miejsce UNIW.MED. – 2 Poznań  5030 pkt.

Marek Baranowski i Mirosław Błaszak

Kopia   DSCF0017.jpgKopia   IMG_3411.JPG

 

 

8 miejsce KOŁO PZW Środa Wlkp.-1   4960 pkt.

Marcin Bianek i Łukasz Woźniak

Kopia   DSCF0013.jpgKopia   IMG_3386.JPG

 

 

 

9 miejsce SOŁACZ WINIARY Poznań  4500 pkt.

Łukasz Komorowski i Tomasz Pawlik

Kopia   DSCF0019.jpgKopia   IMG_3408.JPG

 

 

 

10 miejsce KOŁO PZW Środa Wlkp.-3   3930 pkt.

Marek Czaplicki i Maciej Kubisiak

Kopia   IMG_3419.JPGKopia   IMG_3409.JPG

 

 

 

11 miejsce SAZAN – 4 Środa Wlkp.  2280 pkt.

Tomasz Chomontek i Tomasz Jakubiak

Kopia   IMG_3378.JPGKopia   IMG_3379.JPG

 

 

 

Pozostałe drużyny:

 

 

 

ADDER CARP Bydgoszcz

Stefan Kłomski i Artur Strauss

Kopia   P1020763.JPG

 

 

 

 

KOŁO PZW Środa Wlkp.-2

Zbigniew Springer i Marek Dydymski

Kopia   IMG_3403.JPG  

 

 

 

KARP Gniezno

Marcin Adamski i Dariusz Tomczak

Kopia   IMG_3359.JPG

 

 

 

 

 

ZNTK – 2 Poznań

Wojciech Słomka i Józef Kędziora

IMG_3366.JPG 

 

 

 

 

SAZAN – 3 Środa Wlkp.

Krzysztof Idczak i Paweł Szymański

Kopia   IMG_3377.JPG

 

 

 

UNIW.MED. – 1

Maciej Rut i Ryszard Zajdel

Kopia   IMG_3381.JPGKopia   IMG_3380.JPG

 

 

 

ODLEWNIK  Śrem

Marcin Onsorge i Marek Zachariasz

Kopia   IMG_3417.JPG

 

 

 

 

Wyniki indywidualne:

1

Dariusz Mazur

22350 pkt.

2

Karol Oleś

16630 pkt.

3

Dariusz Włodarczak

14440 pkt.

4

Daniel Deska

9770 pkt.

5

Marek Gołębiewski

8450 pkt.

6

Lucjan Sobczak

7810 pkt.

7

Daniel Mieloszyński

7550 pkt.

8

Marek Baranowski

5030 pkt.

9

Marcin Bianek

4960 pkt.

10

Łukasz Matuszewski

4520 pkt.

11

 Łukasz Komorowicz

4500 pkt.

12

Maciej Kubisiak

3930 pkt.

13

Tadeusz Biegalski

3810 pkt.

14

Stefan Kłomski

3760 pkt.

15

Maciej Jóźwiak

2550 pkt.

16

Tomasz Jakubiak

2280 pkt.

Dodaj komentarz kliknij

CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM