karpNiedziela, 2 stycznia 2011 karpImieniny: Bazylego, Makarego, Narcyzy karpOstatnia aktualizacja: 2010-12-30
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama
szybki kontakt
ostatnio dołączyli
tantosrobsoonpaunatkamykjack
statystyki
Ilość odwiedzin: 118849
Ilość odwiedzin dziś: 386
Ilość użytkowników: 541
reklama
wiadomości
karpiePolskie Eliminacje do World Carp Classic 2010. zakonczone

Zakończyły się pierwsze Polskie Eliminacje do World Carp Classic 2010. zwycięska drużyna która utrzymała prowadzenie do samego końca zawodów oraz wygrała darmowy start w Mistrzostwach Świata WCC to Karol Olejnik i Paweł Kalbarczyk .



Zwycięskie Zespoły Polskich Eliminacji World Carp Classic 2010.



 


1. Karol Olejnik/Paweł Kalbarczyk, stan. 2 - 85,6 kg (20 ryb)


2. Mariusz Zybała/Paweł Konderak, stan. 23 - 74,1 kg (11 ryb)


3. Arkadiusz Zaremba/Łukasz Strycharczyk, stan. 9 - 63,6 kg (8 ryb)


4. Krzysztof Jaśkowski/Andrzej Sosnowski, stan. 18 - 50,6 kg (6 ryby)


5. Andrzej Zapolski/Eugeniusz Smolny, stan. 29 - 37,3 kg (7 ryb)


6. Andrzej Kica/Jerzy Fydryszek, stan. 25 - 36,8 kg (7 ryb)


7. Adam Kubiak/Wojciech Warmuz, stan. 3 - 26,2 kg (6 ryb)


8. Mieczysław Mendyk/Grzegorz Rozmyślak, stan. 12 - 15,9 kg (2 ryby)


9. Ireneusz Borowski/Mariusz Zjawin, stan. 4 - 15,0 kg (3 ryby)


10. Zbigniew Gierczyk/Stefan Danielak, stan. 37 - 14,1 kg (2 ryby)


11. Albert Chojnacki/Arkadiusz Siebert, stan. 30 - 14,0 kg (2 ryby)


12. Krzysztof Brzychcy/Andrzej Kopeć, stan. 26 - 9.7 kg (1 ryba)


13. Artur Lipiec/Marcin Kownacki, stan. 28 - 7,6 kg (1 ryba)


14. Bogusław Goździk / Dariusz Gierek, stan. 27 - 4,4 (1 ryba)


 


Łowca największej ryby okazał się ,Eugeniusz Smolny amur 13,8 kg. oraz Jerzy Fydryszek karp 15,0 kg.


W zawodach panowała bardzo mila atmosfera i bardzo zacięta walka do samego końca. Drugie miejsce Polskich Eliminacji do WCC zajela druzyna CARPSTRONG Paweł Konderak i Mariusz Zybała.Trzecie miejsce Arkadiusz Zareba i Łukasz Strycharczyk Wszystkim zwycięzcą zawodów gratulujemy.


Punktowane były także zgodnie z regulaminem Eliminacji WCC następujące miejsca.


1.Za pierwsza złowiona rybę zawodów.


2.Za największego amura


3.Za największego karpia


4.Za największą sumę złowionych ryb w ciągu jednej doby


5.Za wygranie sektorów punktowane miejsca pierwsze oraz drugie.


6.Wyroznienie dyplomy oraz nagrody otrzymali najmłodsi uczestnicy zawodów.


Juz wkrótce obszerna fotorelacja z zawodów.!!!


Dodaj komentarz kliknij.


 


 

karpie - aktualności
regulamin portalu regulamin forum