karpŚroda, 13 listopada 2013 karpImieniny: Arkadii, Krystyna, Stanisławy karpOstatnia aktualizacja: 2013-11-07
logowanie
Login: Hasło:
reklama
współpraca
kluby
gadugadu arek 2745561 albert 7300154 mail biuro@carpstrong.eu arek@carpstrong.eu albert@carpstrong.eu  
reklama


ostatnio dołączyli
przemekt1szalom9mały_jżcprzemo1981kastor
reklama
statystyki
Ilość odwiedzin: 1081998
Ilość odwiedzin dziś: 87
Ilość użytkowników: 762
reklama
wiadomości
karpieGrand Prix Golden Carp Nekielka 2013W roku 2013 firma Expert-Karp proponuje wszystkim karpiarzom udział w cyklu Grand Prix Golden Carp Nekielka 2013, który będzie składał się z dwóch imprez.


W każdej z nich  będzie mogło  wystartować  30 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 800zł od ekipy.  Zawody odbędą się  w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i  wyłącznie z brzegu . Do łask powrócą „ kobry,  łyżki  zanętowe , rakiety,  proce i inne wynalazki”. W przeddzień rozpoczęcia imprez proponujemy spotkanie integracyjne połączone z grillowaniem i ogniskiem.


Pierwsze zawody Golden Carp 2013 rozegrane zostaną na łowisku Expert-Karp w Nekielce w dniach 15-19 maja, a drugie od 28 sierpnia do 1 września 2013 roku. W każdej z dwóch tur nagrodami karpiowymi uhonorowanych zostanie „7” pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji oraz łowca największej ryby. Czołowa  trójka  oprócz nagród karpiowych otrzyma  puchary, medale okolicznościowe, nagrody niespodzianki. Organizatorzy przewidzieli   również kilka niespodzianek, upominków dla czołowych ekip w ogólnej klasyfikacji Grand Prix Golden Carp 2013. Zwycięzcy tej klasyfikacji dodatkowo otrzymają darmowy start  w cyklu Grand Prix 2014.Patroni medialni:  Karp-Max, DVD Karp, portal Carppassion, portal Expert-Karp.


Sponsorami nagród rzeczowych będzie jak co roku wiele profesjonalnych firm karpiowych.


Z  zawodów tych  przeprowadzane będą relacje on line na portalu karpiowym www.portal.expert-karp.pl


Pełna lista sponsorów i nagród przewidzianych za poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji zawodów  ukarze się wkrótce na stronie internetowej www.expert-karp.pl w dziale zawody.


Wszystkich chętnych do startu w zawodach  gorąco zapraszamy.Zapisy na zawody przyjmowane są poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.expert-karp.pl


Expert-Karp.


                                                       


                            


 


 

karpie - aktualności
CENNIKOCHRONA PRAW OSOBOWYCHREGULAMIN PORTALUREGULAMIN FORUM